VÝSTAVY

Poslední letošní výstavou byla NPS výstava ve lhotě. Byla jsem hodně zvědavá na výstavní třídy MM, navíc také se zahraniční posuzovatelkou. Bohužel holky na předvádění byly jiného názoru. Jedna chodit něchtěla vůbec a druhá naopak zase moc :D Ale i přesto jsme si nějakou tu pentličku odvezli.

Když jsem si přihlašovala koně na výstavu, nebyla jsem si stále jistá, že budu moct jet. Protože holky si mi rozdrbaly krky do krve, prý přecitlivělost na "něco". Nicméně jsme vše dali do kupy a nakonec jsem jela. Rozhodla jsem se večer před výstavou. A jsem moc ráda, že jsem jela.

I v letošním roce jsme se zúčastnili výstavy poníků v Plasech. Vzhledem k tomu, že to je pro nás kousek tak to byla taková pohoda. Den předtím jsem byla pozdě do večera v práci, nezvládla jsem úplně přípravu jak bych si představovala. Ale i přes to bych řekla, že poničky vypadaly k světu. Výstavu v Plasích všichni chváli svou atmosferou,...

Naší první výstavou byla právě výstava 12.6.2016 na zámku Konopiště. Zúčastnila jsem se jí s klisnou Bellis of Kadov pod vedením Lucie Kočovské, která mi byla fyzickou i psychickou podporou. Belliska se chovala jako profík, zato já jsem byla jako pořádný matlák. Ale co, žádný učený z nebe nespadl.